SŁOWO WSTĘPNE OD ZAŁOŻYCIELA HCCG

Czyniąc pierwszy krok do naszego osobistego poznania się i zbudowania wzajemnego zaufania, które mam nadzieję zaowocuje długofalową współpracą, otwarcie podzielę się z Państwem moim marzeniem i celem zawodowym:

Postanowiłem zbudować organizację, która w każdym dniu swojej działalności, kierować się będzie:

 • null

  elastycznością i otwartością na potrzeby swoich Klientów

 • null

  najwyższymi światowymi standardami zarządzania kapitałem ludzkim

 • null

  nieustannym rozwojem wszystkich naszych pracowników

 • null

  nieskrępowaną wymianą wiedzy i dbałością o jakość wymienianych informacji

 • null

  pełną zdolnością korzystania z najbardziej nowoczesnych i efektywnych metod, narzędzi oraz technologii IT & Cloud

Jestem przekonany, że w dobie wszechobecnych i dynamicznych zmian, jest to warunkiem uczynienia z HCCG niekwestionowanego lidera rynku w zakresie usług Human Capital Management & Talent Acquisition.

Chcąc każdego dnia przybliżać się do realizacji tego zamierzenia, nieustannie buduję zespół ekspertów, którzy każdego naszego Klienta traktują indywidualnie, dbając o najwyższą jakość naszych usług oraz o pełną satysfakcję z efektów współpracy z nami.

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego i profesjonalnego Partnera w Biznesie, któremu można zaufać, to zapraszam do współpracy z Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners (HCCG).

serdecznie pozdrawiam,

Witold Moszyński

CEO & Owner HCCG

HCCG

Human Capital Consulting Group Witold Moszyński & Partners (HCCG) to firma, która powstała z pasji do tworzenia i doskonalenia zespołów zdolnych do zdobywania „biznesowych ośmiotysięczników”. „Dream Team” to dla nas nie odległe marzenie, lecz standard pracy, który dzięki codziennemu doskonaleniu, pozwala osiągać nam i naszym Klientom trwały wzrost efektywności pracowników, zespołów i całych organizacji.

Bazując na bogatych doświadczeniach naszych Konsultantów, Trenerów, Rekruterów oraz Interim Managerów wspieramy naszych Klientów w poniższych obszarach:

 

EFEKTYWNA ORGANIZACJA 

ZARZĄDZANIE PERSONELEM W CHMURZE 

SZKOLENIA I PROGRAMY ROZWOJOWE Z GWARANTOWANYM ROI

REKRUTACJA I UTRZYMANIE TALENTÓW 

NASZE DOŚWIADCZENIE

Budujemy dynamiczny wzrost wyników każdej organizacji, z którą współpracujemy. Pomagamy w precyzowaniu i operacjonalizacji strategii przedsiębiorstw. Poprzez prowadzone badania (ponad 900 przebadanych firm i ich zarządów), współpracę z największymi Grupami Kapitałowymi w Polsce, jak i firmami średnimi, małymi oraz mikro, mamy doskonały przegląd sprawdzonych i adekwatnych do wielkości danej firmy metod, narzędzi i systemów zarządzania personelem i jego rozwojem. Podpowiadamy jak zamiast ścigania się z konkurencją uzyskać nad nią przewagę, m.in. dzięki autorskim i kreatywnym pomysłom najlepszych ekspertów – pracowników Państwa przedsiębiorstw. Wspieramy ich w szkicowaniu unikalnych wizji i strategii funkcjonowania na rynku oraz w konsekwentnym ich wdrażaniu.

Naszym celem jest uwalnianie potencjału Kapitału Ludzkiego firm pragnących zdobyć i utrzymać przewagę konkurencyjną na rynku. Dlatego pracujemy z ludźmi i organizacjami świadomymi rosnącej wagi transparentności w multimedialnym świecie, rozumiejącymi, że Marka Firmy i Marka Pracodawcy musi być zbudowana na zaufaniu. Olbrzymią satysfakcję sprawia nam współpraca z ludźmi, którzy nie obawiają się podążania drogą Innowacji.

HCCG jest Partnerem nie tylko dla firm, lecz również dla pojedynczych pracowników i uczestników Rynku Pracy, których wspieramy w rozwoju zawodowym, a także w znalezieniu Pracodawcy i Zespołu Marzeń.

Firma HCCG została założona w 2016 r. przez Witolda Moszyńskiego doświadczonego menedżera odpowiedzialnego za strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim w firmach różnych branż, polskich i międzynarodowych, prywatnych oraz w spółkach Skarbu Państwa specjalizującego się budowaniu zespołów z Pasją. (https://pl.linkedin.com/in/witoldmoszynski).

Naszą siłą jest nasz zespół! – Zespół doświadczonych i sprawdzonych na rynku ekspertów.

0
Certyfikowanych Konsultantów PEP®
0
Nagród z obszaru HRM otrzymanych przez CEO HCCG
0
Konsultantów współpracujących z HCCG
0
Zrekrutowanych i zatrudnionych pracowników
0
Kandydatów do pracy w bazie
0
PLN / FTE wzrostu wskaźnika HC ROI (Case Study PKP S.A.)

NASZA WIZJA

HCCG to firma, która poprzez kulturę innowacji, kreatywności i rozwoju, chce być najbardziej cenionym Partnerem Biznesowym na wszystkich rynkach, na których działa.

NASZA MISJA

Nieustannie inspirujemy Ludzi i Organizacje do zmian, które tworzą Wartość.

JAK DZIAŁAMY?

Nasze cele osiągamy w oparciu o Formułę Z3:

 Zaufanie x Zaangażowanie x Zespół

NASZE WARTOŚCI

Nasze wartości definiują, kim jesteśmy, jak podchodzimy do naszej pracy i stanowią fundament każdego naszego działania. Niezależnie od szerokości i długości geograficznej, w której realizujemy projekty dla naszych Klientów, zawsze pozostajemy wierni naszym Wartościom i standardom etycznym, świadcząc usługi najwyższej jakości.

JACY JESTEŚMY?

Sprawdź sam! ☺ Niektórzy mówią, że określa nas wzór: I+4P+S, gdyż jesteśmy:

 Inspirujący

 Przewidujący, Pomocni, Przyjaźni, Profesjonalni

 Skuteczni

Inspirujący

Przewidujący

Pomocni

Przyjaźni

Profesjonalni

Skuteczni